Skip Navigation LinksTImering OÜ

Timering OÜ pakub efektiivset ja äärmiselt  turvalist lahendust  Teie vara hoidmiseks ja kaitsmiseks. 


Meie suvekodu  asub eraldatud piirkonnas ja seetõttu otsisime selle turvamiseks võimalusi. Kõik seni pakutud lahendused olid kas liiga kallid või ebaefektiivsed.  Efektiivsematel turvasüsteemidel  kulus ekipaazhi kohalejõudmiseks väga  kaua aega ja tõenäosus varga tabamiseks oli väike.

Seni turul pakutavad videovalvelahendused olid  kallid ja nende poolt öösel tehtud pildid mustvalged, milledelt inimeste tuvastamine oli peaaegu võimatu.

Parima tulemuse saamiseks vajasime valgust ja kaamerat, mis aktiveeruks liikumisele. Seega ühendasime valgusti turvakaameraga.

Kahe aasta jooksul oleme katsetanud erinevaid kaameraid ja salvestajaid toimiva süsteemi väljaarendamiseks. Tänaseks oleme me sobiva lahenduse leidnud ja  valmis  seda ka teistele pakkuma.

Mille poolest meie lahendus teistest erineb:

Valgustatud alalt saab ka öösel värvilise pildi ja tööle hakkav valgusti hirmutab vargad;

Kaamerad ei vaja eraldi kaableid, pilt edastatakse üle elektrikaabli, kiirem ja odavam paigaldus.

Kuidas töötab:

Paigaldame prožektori koos kaameraga, mille valgus hakkab liikumise peale põlema ja enamus pahalasi põgeneb peale seda, teile aga saadetakse e mailile pildid juhtunud sündmusest, piltidelt on näha kas pahalased lahkusid või sisenesid teie territooriumile.

vlcsnap-2014-04-15-15h23m07s43.png

Juhul kui pahalased ei põgene, saate nendest ka öösel värvilise pildi, mille järgi on neid hiljem kergem ära tunda, ka kõne lähimale naabrile mõjub väga efektiivselt, et pahalasi tabada.